(+32) (0) 490 65 86 50

mobielcrisisteam@noolim.net

Teamcoördinator : Bart Kaye

(+32) (0) 490 65 86 51

bart.kaye@noolim.net

(+32) (0) 490 65 86 60

mobielteam.kempenduin@noolim.net

Teamcoördinator : Brecht Aerts

(+32) (0) 490 65 86 53

brecht.aerts@noolim.net

(+32) (0) 490 65 86 70

mobielteam.maasland@noolim.net

Teamcoördinator : Inge Colson

(+32) (0) 490 65 86 71

inge.colson@noolim.net

(+32) (0) 490 65 86 80

mobielteam.zolim@noolim.net

Teamcoördinator : functie wordt binnenkort ingevuld

Arbeidscoaches




Chris Coenen

(+32) (0) 490 65 86 94

chris.coenen@noolim.net

  Laura Briers

(+32) (0) 499 92 90 90

laura.briers@noolim.net

Sarah Blervacq

(+32) (0) 490 65 86 96

sarah.blervacq@noolim.net

(+32) (0) 800 99 395 (gratis)

(+32) (0) 494 30 48 33

ingrid.meuwis@overlegplatformgg.be



zie pagina GGZ consult voor alle contactgegevens

Netwerkcoördinator Noolim







Dringend hulp nodig ?




(+32) (0) 491 72 73 01

netwerkcoordinator@noolim.net